Dogorywający serwer

Tematy związane z życiem codziennym Helbreath
Bonek

Dogorywający serwer

Post autor: Bonek » niedziela 18 sie 2019, 18:57

W ten weekend postanowilem zajrzec na serwer po kilku tygodniach przerwy. Niestety, ale gra jeszcze mniej ludzi niz wczesniej, serwer praktycznie umarl. Krucjaty / heldeniany to jakies zarty - 10 elvow, 3 aresow. Czy GM1 planuje jakies ruchy mogace zachecic graczy do powrotu ? Czy GM1 zadba o balans miedzy miastami ? (zawsze bylem przeciwnikiem ingerencji, jednak obecna sytuacja tego wymaga, chociazby zamkniecie portalu do Elvine albo czasowe przeniesienie danej gildii z Elvine do Aresden w celu zachecenia Aresow do powrotu). Z moich obserwacji wyglada to tak, ze serwer jest zaniedbany, jakby nikt sie nim nie zajmowal. Uwazam, ze skupienie calego serwera w rekach GM1 to blad, brakuje tu GM Teamu. GM1 podziel sie wladza, chyba masz jakis kolegow, ktorym mozesz zaufac, nadaj im uprawnienia. Niech ludzie poczuja, ze cos sie dzieje tutaj, ze ktos sie tym zajmuje. Fajnie, ze serwer jest oplacony do konca roku, ale co z tego ? Dla mnie na te chwile ilosc graczy juz kwalifikuje serwer do zamkniecia, bez podjecia jakichs ruchow z Twojej strony, zamknalbym serwer juz dzis.
Ancalentari

Puni

Re: Dogorywający serwer

Post autor: Puni » poniedziałek 19 sie 2019, 00:00

Od początku olewali graczy i mają tego efekt. Nie masz co się produkować ;) I tak zleją Cię ciepłym moczem.

Zygmund

Post autor: Zygmund » poniedziałek 19 sie 2019, 00:48

Chu... dupa tam kur... dawać update :P

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Post autor: Administrator » środa 21 sie 2019, 08:25

Bonek pisze:
niedziela 18 sie 2019, 18:57
W ten weekend postanowilem zajrzec na serwer po kilku tygodniach przerwy. Niestety, ale gra jeszcze mniej ludzi niz wczesniej, serwer praktycznie umarl. Krucjaty / heldeniany to jakies zarty - 10 elvow, 3 aresow. Czy GM1 planuje jakies ruchy mogace zachecic graczy do powrotu ? Czy GM1 zadba o balans miedzy miastami ? (zawsze bylem przeciwnikiem ingerencji, jednak obecna sytuacja tego wymaga, chociazby zamkniecie portalu do Elvine albo czasowe przeniesienie danej gildii z Elvine do Aresden w celu zachecenia Aresow do powrotu). Z moich obserwacji wyglada to tak, ze serwer jest zaniedbany, jakby nikt sie nim nie zajmowal. Uwazam, ze skupienie calego serwera w rekach GM1 to blad, brakuje tu GM Teamu. GM1 podziel sie wladza, chyba masz jakis kolegow, ktorym mozesz zaufac, nadaj im uprawnienia. Niech ludzie poczuja, ze cos sie dzieje tutaj, ze ktos sie tym zajmuje. Fajnie, ze serwer jest oplacony do konca roku, ale co z tego ? Dla mnie na te chwile ilosc graczy juz kwalifikuje serwer do zamkniecia, bez podjecia jakichs ruchow z Twojej strony, zamknalbym serwer juz dzis.
GM1 planuje zachecic graczy do powrotu.
GM1 nie zadba o bilans miedzy miastami.
Serwer nie jest zaniedbany, panuje na nim porządek, wszystko idzie do przodu, płacz spowodowany przez niektórych graczy (w wiekszości osób, które nie grały na niskich ustawieniach), zniechęca po prostu innych.
GM2 i GM3 mają taką samą władzę jak ja. We wrześniu ogłosimy rekrutacje na 2 "event" game masterów (ELV i ARES)
Po aktualizacji, piszę o sytuacji w obecnym momencie, zalogowanych jest 58 graczy o godzinie 10:25.
Obrazek

rainekz

Post autor: rainekz » niedziela 25 sie 2019, 20:06

Jestem zdecydowanie takiego samego zdania jak bonek. Trzeba coś zrobić bo szybko padnie.

Jestem jak najbardziej za przeniesieniem jakiejś większej gildii do ares :)

Kaczor

Post autor: Kaczor » poniedziałek 26 sie 2019, 17:45

jestem na NIE

Bonek

Post autor: Bonek » poniedziałek 26 sie 2019, 18:38

Administrator pisze:
środa 21 sie 2019, 08:25
Bonek pisze:
niedziela 18 sie 2019, 18:57
GM1 planuje zachecic graczy do powrotu.
GM1 nie zadba o bilans miedzy miastami.
Serwer nie jest zaniedbany, panuje na nim porządek, wszystko idzie do przodu, płacz spowodowany przez niektórych graczy (w wiekszości osób, które nie grały na niskich ustawieniach), zniechęca po prostu innych.
GM2 i GM3 mają taką samą władzę jak ja. We wrześniu ogłosimy rekrutacje na 2 "event" game masterów (ELV i ARES)
Po aktualizacji, piszę o sytuacji w obecnym momencie, zalogowanych jest 58 graczy o godzinie 10:25.
Skoro jest tak świetnie, to dlaczego gra 20 aktywnych graczy ?? Od razu uprzedzę, nie pisz, że gra 58 albo 70+ po update, bo to bzdura ... To są puste liczby (pologowane te same osoby albo wchodzące na 10 min zorientować się, czy coś się zmieniło). Puste ML, puste hunty, puste city, puste eventy (sade, heldeniany) - serwer umarł albo cytując z GoT "co jest martwe nie może umrzeć" - mamy trupa, ale jest opłacony na kilka miesięcy, więc chodzi. Grałem na wielu serwerach i nigdy nie widziałem tak drastycznego spadku ilości ppl w tak krótkim czasie. Nigdy ekowanie w pierwszych miesiącach istnienia serwera nie było taką katorgą (obecnie trzeba mieć farta, żeby spotkać Aresa). Na normalnym serwerze ludzie dobijaliby HSy, bo grałoby 100-200 ppl. Jeżeli planowałeś zakładać serwer i go utrzymywać przy życiu to niestety, ale trzeba ZAPIERDALAĆ. Jak nie masz czasu na serwer to po co go zakładałeś? Pisanie, że liczysz, iż od września wrócą ludzie to jakaś bzdura ... (bo niby w lipcu i sierpniu się nie gra ... wtf ?!). Olympia w wakacje utrzymuje 150-200 ppl jak i poza nimi ...

PS. Wszystko co piszę wynika z troski o serwer. Zależało mi na powrocie HB PL (lub jak w tym wypadku po prostu polskiego serwera), starałem się być wyrozumiały na początku istnienia serwera, ale teraz widzę, że główny powód małej ilości ppl to niestety złe zarządzanie (albo jego brak).
Ancalentari

pajac
Kontakt:

Post autor: pajac » środa 18 wrz 2019, 05:09

Ja wołam znajomych i wracamy grać tutaj. Nie będzie żadnego innego serwera wartego uwagi.

#edit kolega cychu sie wlamal na konto :D
helbreathportal.com :) 5/10/2019 19:00 UTC+

ODPOWIEDZ