Planowane ustawienia serwera

Sugestie dotyczące serwera
Awatar użytkownika
WhoLeeGun

Re: Planowane ustawienia serwera

Post autor: WhoLeeGun » piątek 15 lut 2019, 18:04

Skorp pisze:
piątek 15 lut 2019, 18:01
jak bedzie mnostwo nowych graczy nie bedzie trzeba bedzie podnosic expa, bedzie multum innych graczy grajacych na tym samym lvlu, a i eki beda
Bardzo optymistyczny scenariusz , ale powiedzmy sobie szczerze ze grac w HB to raczej beda strzy gracze z sentymentu , mlodziez ma teraz inne gry i raczej nie beda grac w gre z lat 90 , chyba ze jakies wyjatki ;)

Shaeth

Post autor: Shaeth » piątek 15 lut 2019, 21:59

Tez raczej myśle ze młodziki do hs raczej się nie przymierzają. W to będziemy grać właściwie my, pierniki które grały w to jak miały 15 albo mniej lat:-) dziś już jesteśmy wapniakami, ale lepiej być w takim gronie niż w anonimowym wowie:-)
Shaeth

Skorp

Post autor: Skorp » piątek 15 lut 2019, 22:08

wapniakami, dzieki stary :D hehehehe

madekozak

Post autor: madekozak » sobota 16 lut 2019, 12:51

Według mnie sprawiedliwe będzie wipe, chyba że zostanie odzyskanych około 50% kont które faktycznie będą grać to nie, ale ciężko będzie tym co konta nie odzyskają i mogą się zrazić do gry.

Skorp

Post autor: Skorp » sobota 16 lut 2019, 13:31

to sie ziomek nie zrazaj i glowa do gory, wipe nie bedzie, gdy konta skasuja 90% graczy odejdzie, wlasnie o to chodzi ze tutaj przyslismy po to aby grac na starych kontach, jak je skasuja to mnie juz tutaj nie zobaczycie

poza tym tutaj nie o sprawiedliwosc chodzi, ale o sentyment do starych postaci i ludzi z ktorymi sie gralo : ) Pozdro

Awatar użytkownika
DaimonFreyy

Post autor: DaimonFreyy » sobota 16 lut 2019, 21:08

j.w.
w tym projekcie chodzi o sentymentalny powrót w czasie, a nie tryhardowanie od nowa.
Freestyle™

Awatar użytkownika
Lame_rk

Post autor: Lame_rk » niedziela 17 lut 2019, 13:05

WhoLeeGun pisze:
piątek 15 lut 2019, 18:04
Skorp pisze:
piątek 15 lut 2019, 18:01
jak bedzie mnostwo nowych graczy nie bedzie trzeba bedzie podnosic expa, bedzie multum innych graczy grajacych na tym samym lvlu, a i eki beda
Bardzo optymistyczny scenariusz , ale powiedzmy sobie szczerze ze grac w HB to raczej beda strzy gracze z sentymentu , mlodziez ma teraz inne gry i raczej nie beda grac w gre z lat 90 , chyba ze jakies wyjatki ;)
Panie jak dobrze się wszystko rozkręci to i młodzi zaczną grać :) W takiego minecrafta grają to i w to zagrają:D Ja jestem starym graczem a też raczej nie mam opcji przypomnienia sobie danych jak i starej postaci aa wolałbym niski exp niż robienie postaci w week max lvl ...

madekozak

Post autor: madekozak » niedziela 17 lut 2019, 14:33

A co byście powiedzieli na zaawansowany system obrażeń dla postaci ;] coś jak było na HB Test count system, oczywiście to tylko propozycja z mojej strony. Count system działał by tylko z full hero setem, wprowadziło by to trochę finezji niż tylko ekowanie.

Durny

Post autor: Durny » poniedziałek 18 lut 2019, 07:59

Co powiecie na dodanie(w późniejszym czasie) :

Pomysł1:
-Jakichś pośrednich rodzajów (nowych) broni np na 115 145 210str (z aniołkiem) itp [zróżnicowano by to tworzenie postaci i dodało kolorystyki(nowe wzory broni)]
-Vampire broni
-Frozen set
Itd

Pomysł2:
Wieczny ZEM>>>nie wypada; nie znika (duży koszt przykładowo: 500ek+ 20mj+ złoty karp+ 50zem ....)

Pomysł3:
Poprawienie sposobu korzystania z wh (zakładki i brak limitu/większy limit przedmiotów)

Pomysł4:
Rozdzielenie skili: w podstawie mamy max 7skili na 100% na postaci. Zmusza do tworzenia wielu postaci w celu farmingu; miningu...; ciągłego przekładania surowców(kompatybilne z Pomyslem3); tworzy to dużo zamieszania.
Dwa budżety na 2grupy skilli np: 700%walka 300-500% pasywne/ całkowita suma skilli1000-1200%

Pomysł5:
Stworzenie większej ilości miejsca w bagażniku:
podział miejsca na przedmioty do walki i przedmioty do pasywnych(większość graczy podnosiła by części zwierząt, czy przebiegając przez kopalnie pozbierała skałki). +Większy udźwig postaci(z podziałem na zakładki w bag).

Pomysł6:
Stworzonka pomagające w walce. Ulepszane mj i mięsem mobow. Gdy zginie trzeba je wykupić u npc hodowcy. Zdobywają exp i ek dla gracza.

Pomysł7:
Poziomowanie zbroi hs za ek, dk za mj.
Dodawanie minimalnych statów ma/pa
Skrzydła hero/dk za ek/mj

Mógłbym wymyślać i zaporzyczać z innych gier/serwerów bez końca. Mam na celu urozmaicenie gry. Przez lata grania na różnych serwerach zauważyłem że gdy kończą się cele to większość graczy przestaje aktywnie grać. Dla jednych celem jest wymaxowanie postaci w ek dla innych exp, dla jeszcze innych drop.
Sam miałem podobnie. Jednak na serwerach z średnim dropem, exp był przyjemniejszy i liczyło się na ciekawe zabawki. Co prawda wiele osób nie polowało uparcie na itemy...ale każdemu nie dogodzisz:)

Ps:pisane na tel:(
Pozdrawiam:)

lexa

Post autor: lexa » poniedziałek 18 lut 2019, 09:26

Durny pisze:
poniedziałek 18 lut 2019, 07:59
Pomysł3:Poprawienie sposobu korzystania z wh (zakładki i brak limitu/większy limit przedmiotów)
Więcej miejsca w wh z pewnością by się przydało np. 500 slotów a nie 120. Jest jeszcze opcja dodać web wh z nieograniczoną ilością miejsca, chociaż nie jest to takie praktyczne jak magazyn w grze ale bardzo przydatne, dlatego obie opcje by były warte wdrożenia. Minusów nie ma to żadnych tylko plusy w kwestii zaoszczędzenia czasu który można lepiej spożytkować, i nie zakładania zbędnych kont i postaci na magazyny.

ODPOWIEDZ