Usunąć summon event!

Sugestie dotyczące serwera
ToNieTak

Usunąć summon event!

Post autor: ToNieTak » środa 12 cze 2019, 21:12

Sugeruję pozbyć się summon eventów.
- Totalne pójście na łatwiznę, sprowadza się do wbiegania na dropy. Równie dobrze mogłby GM summonować i sam zabijać te mobki.
- Psuje klimat i rozmija się z ideą budowania postać poprzez jakiś wysiłek, pomysł, plan na postać itd.
- Jest tak samo atrakcyjne jak PiS-owieskie 500+. Ludzie myślą, że korzystają na tym nie zdając sobie sprawy że wszystkim to szkodzi.
- Jest zwyczajnie głupi. Jeszcze rozumiem okazyjnie raz na święta a drugi raz na dzień kobiet sumowane mobki jako żart ze strony GMT. Ale regularny event zabijania mobów w mieście? Spróbujcie to opowiedzieć komuś postronnemu na głos kto nie gra w HB to sami usłyszycie własne tłumaczenie i jak prostacki i głupi to event.

+ Zamiast tego dodać jakieś szukanie losowo pojawiającego się moba, przeciąganie na swoją stronę mapy. Coś co polega na wykazaniu inicjatywy, szukaniu, patrolowaniu mapy a nie tylko na zbieraniu dropa albo massowym biciu w dużej ekipie.

Ecstasy

Re: Usunąć summon event!

Post autor: Ecstasy » czwartek 13 cze 2019, 10:47

Jestem za..pierwszy raz w tym uczestniczyłem i było to żałosne. Magowie zabijaja. Wojowie wskakują na drop.
Wszystko w jednym miejscu. Jednen wielki pierdolnik.

Gdyby to chociaż rozrzucali moby po całym mieście. I kolejnego respu nie było dopoki nie wytluczesz wszystkich mobow z poprzedniego to może miałoby sens. I limit czasowy. To by zmowywowalo ludzi do biegania i szukania. A tak. To na prawdę słabo wygląda

Awatar użytkownika
Cytryna84

Post autor: Cytryna84 » piątek 14 cze 2019, 13:51

Można by nieco poprawić summon event bo sam w sobie jest w porządku. Mnie osobiście wkurzało na tym evencie max party members..czyli po prostu maksymalna ilość graczy w party. Strasznie wkurzające..zerkowałem ludzi z poza pt zamiast w pierwszej kolejności swoich, marnując manę ale najgorsze jest to że w zasadzie exp z tego eventu nie idzie dla miasta tylko dla jednego PT które dobiera się według własnego uznania a inni mogą tylko pomagać nie zdobywając przy tym NIC! Nawet expa...
Cytryna84! :)

Janusz_Pawlacz

Post autor: Janusz_Pawlacz » wtorek 18 cze 2019, 00:35

Bardzo fajny event, zawsze szansa na przyhuncenie czegokolwiek normalnego (HC, TW, Special Wywa czy nawet więcej niż mizerna ilość innych mobów w losowym spawnie). Nawet na Apo gdzie zawsze pit HC być powinien ale GMT "zapominał" o nim przez co event został wyłączony. Spawn mobów, które mogłyby dropnąć coś ciekawego na tym serwerze są tak mizerne że przy niskim dropie itemów i takim spawnie jest niemożliwe huncenie czegokolwiek fajnego, jedyną szansa są te eventy.

ODPOWIEDZ