Czwartkowy Rajd Time

Sugestie dotyczące serwera
Awatar użytkownika
Cytryna84

Czwartkowy Rajd Time

Post autor: Cytryna84 » czwartek 13 cze 2019, 13:42

Witam. Mam pytanie do graczy i jednocześnie sugestię do GMT. Zacznę od pytania. Co myślicie o czwartkowym 5 minutowym rajd timie??? Moją sugestią jest aby usunąć rajd time z czwartku. Dlaczego? Dlatego że z 7 dni w tygodniu tylko 3 można sobie pograć bezpiecznie i nie chodzi mi o miasto ale i garden/rh/dv czy w przypadku miasta Aresden ef/sv. Od razu ukrócę plotki.. lubię pvp ale na nieco innych zasadach niż niektórzy sobie to wyobrażają a poza tym uważam że 3 dni rajdów w zupełności wystarczy.
Cytryna84! :)

NightCrow

Re: Czwartkowy Rajd Time

Post autor: NightCrow » czwartek 13 cze 2019, 14:46

Jestem za, powiem więcej w piątek powinien być 5 min raid. W chwili obecnej balansu miast nie ma, chłopaki sie pokoksały biorąc urlop, i teraz siedzą cały dzień w elv.

Kaczor

Post autor: Kaczor » czwartek 13 cze 2019, 22:34

Nie ma rajdu 1min od poniedziałku do czwartku. Zamiast tego jest w czwartek 5min.

NightCrow

Post autor: NightCrow » piątek 14 cze 2019, 04:06

No i po ch.. coś takiego wprowadzać? po to żebyście nazbierali eków? w minute nic nie zrobicie, wbijecie na skorpy, claya i nie możecie już wrócić.
Od kiedy jest taka zmiana?

Awatar użytkownika
Cytryna84

Post autor: Cytryna84 » piątek 14 cze 2019, 09:14

Kaczor pisze:
czwartek 13 cze 2019, 22:34
Nie ma rajdu 1min od poniedziałku do czwartku. Zamiast tego jest w czwartek 5min.
Jakie zamiast tego? Kiedy był rajd w pon-czw ??? Na serwerze HB Domestos? HB MMA ? Moim zdaniem zrobi się tak że online w weekend spadnie bo ooo dziwo wyobraź sobie że grają tutaj także gracze którzy chcieliby prócz uczestnictwa w różnych eventach..także w rajd timie ..po prostu sobie pograć w spokoju. Natomiast teraz mamy 3 dni chillu...oczywiscie tylko na mapach safe bo i tak i tak reszta serwa się może grzmocić po łbach na większości mapach..do 4 dni rajdowania...Powtarzam dla napiętych panów jeszcze raz...nie jestem za piczkowatym serwerem gdzie jest tylko safe gra ale przesada w drugą stronę zrobi więcej złego niż dobrego. Żeby nie było tak jak z wipem..że to nic nie da..sratatatata dało i to dużo.

Awatar użytkownika
DaimonFreyy

Post autor: DaimonFreyy » piątek 14 cze 2019, 13:16

Cytryna84 pisze:
piątek 14 cze 2019, 09:14
Kaczor pisze:
Jakie zamiast tego? Kiedy był rajd w pon-czw ??? Na serwerze HB Domestos? HB MMA ? Moim zdaniem zrobi się tak że online w weekend spadnie bo ooo dziwo wyobraź sobie że grają tutaj także gracze którzy chcieliby prócz uczestnictwa w różnych eventach..także w rajd timie ..po prostu sobie pograć w spokoju. Natomiast teraz mamy 3 dni chillu...oczywiscie tylko na mapach safe bo i tak i tak reszta serwa się może grzmocić po łbach na większości mapach..do 4 dni rajdowania...Powtarzam dla napiętych panów jeszcze raz...nie jestem za piczkowatym serwerem gdzie jest tylko safe gra ale przesada w drugą stronę zrobi więcej złego niż dobrego. Żeby nie było tak jak z wipem..że to nic nie da..sratatatata dało i to dużo.
Z tego co pamiętam na starym HBPL był rajd 1min od poniedziałku do czwartku :)
Freestyle™

Awatar użytkownika
Cytryna84

Post autor: Cytryna84 » piątek 14 cze 2019, 13:48

DaimonFreyy pisze:
piątek 14 cze 2019, 13:16
Cytryna84 pisze:
piątek 14 cze 2019, 09:14
Kaczor pisze:
Z tego co pamiętam na starym HBPL był rajd 1min od poniedziałku do czwartku :)
Dobrze pamiętasz :) Chętnie bym do tego powrócił..

ODPOWIEDZ