Prawie miesiąc za nami - uwagi i pomysły.

Sugestie dotyczące serwera
Arkadikuss

Re: Prawie miesiąc za nami - uwagi i pomysły.

Post autor: Arkadikuss » poniedziałek 01 lip 2019, 08:02

Wszystko fajnie, na powyższe już się ktoś wypowiedział.

Ale i MIM też wymaga poprawki. Skoro 3/4 magów ma tutaj MIM'a, który totalnie wywraca walkę (1 mim i 5 wojów nagle ma mychę po drugiej stronie, przerwanie castów, czy uciekanie jest o połowę trudniejsze), to niechaj albo MIM będzie z manuala, albo niech nie działa na PFM. Skoro jest propozycja na "usunięcie" ampa z wojów i zmniejszenie stunu na łukach, to już w ogóle debilizmem byłoby, by mim wchodził zawsze i wszędzie. Jest dym, wpada jeden mag, nagle pięciu wojów ma mima. Super gra, 11/10, polecam, IGN.

Żeby nie było - jestem za tym, by wojowie z automatu dostawali pfm, gdy są ampowani, jestem za zmniejszeniem stunu bowa, ale wtedy trzeba też "zbalansować" kwestię magów - i tutaj właśnie problem jest z mimem. Wydaje mi się, że bliz też mógły nieco mocniej bić.

Thilidric

Post autor: Thilidric » poniedziałek 01 lip 2019, 09:24

Arkadikuss pisze:
poniedziałek 01 lip 2019, 08:02
Wszystko fajnie, na powyższe już się ktoś wypowiedział.

Ale i MIM też wymaga poprawki. Skoro 3/4 magów ma tutaj MIM'a, który totalnie wywraca walkę (1 mim i 5 wojów nagle ma mychę po drugiej stronie, przerwanie castów, czy uciekanie jest o połowę trudniejsze), to niechaj albo MIM będzie z manuala, albo niech nie działa na PFM. Skoro jest propozycja na "usunięcie" ampa z wojów i zmniejszenie stunu na łukach, to już w ogóle debilizmem byłoby, by mim wchodził zawsze i wszędzie. Jest dym, wpada jeden mag, nagle pięciu wojów ma mima. Super gra, 11/10, polecam, IGN.

Żeby nie było - jestem za tym, by wojowie z automatu dostawali pfm, gdy są ampowani, jestem za zmniejszeniem stunu bowa, ale wtedy trzeba też "zbalansować" kwestię magów - i tutaj właśnie problem jest z mimem. Wydaje mi się, że bliz też mógły nieco mocniej bić.
Można by ewentualnie zrobic ze mim trafia max 1-2 osoby. Blizza bym zostawil, dodalbym inny spell ofensywny pokroju blizz ale innego zywiolu z mocniejszym dmg, blizz ma bonus w frozie :)

Ecstasy

Post autor: Ecstasy » poniedziałek 01 lip 2019, 10:45

Ale do cholery. Mim był od zawsze. To.podstawowy czar tej gry. Dlaczego chcecie ingerować w ten sposób w grę. Deal with mim. Za starych dobrych czasów wojowie potrafili biegać z mimem i utluc maga a tu nagle płacz że odwraca myszkę i jest be.

Mim to że facto jedyny czar dla maga który daje mu chwilę oddechu i pozwala odwrócić rolę ofiara-napastnik. W dodatku ten czar na ograniczony zasięg i kosztuje sporo mamy.

Woj ma broń. Crity. Łuki itd. a mag to najlepiej jakby był free ekiem... Masakra.

Awatar użytkownika
Cytryna84

Post autor: Cytryna84 » poniedziałek 01 lip 2019, 12:32

Ecstasy pisze:
poniedziałek 01 lip 2019, 10:45
Ale do cholery. Mim był od zawsze. To.podstawowy czar tej gry. Dlaczego chcecie ingerować w ten sposób w grę. Deal with mim. Za starych dobrych czasów wojowie potrafili biegać z mimem i utluc maga a tu nagle płacz że odwraca myszkę i jest be.

Mim to że facto jedyny czar dla maga który daje mu chwilę oddechu i pozwala odwrócić rolę ofiara-napastnik. W dodatku ten czar na ograniczony zasięg i kosztuje sporo mamy.

Woj ma broń. Crity. Łuki itd. a mag to najlepiej jakby był free ekiem... Masakra.
Właśnie w tym rzecz kolego..nie zaczynajcie płaczu o łuki jeśli nie chcecie płaczu o MiMa itp. inną zaś sprawą jest że jeśli tylko mima traktujesz jako czar dający magowi odetchnąć to jesteś słabym magiem moim zdaniem. Jeszcze inna sprawą jest to że łuki też były od zawsze i były groźne ALE UWAGA...nie każdy woj go używał do walki z magiem..teraz kiedy chce to robić niemal każdy wojownik to mamy problem więc nie starajmy się znerfić coś co też było od dawna bo z drugiej strony przyjdą sugestie że skoro tak to MIMa z dawnych czasów też obetnijmy. Nie ma tak że jedni dostaną ciastko a reszta będzie patrzeć jak jecie ciastko...
Cytryna84! :)

Ecstasy

Post autor: Ecstasy » poniedziałek 01 lip 2019, 21:19

Pewnie jestem słabym magiem. W porównaniu do większości mam życie prywatne i nie siedzę w tej gdzie 24/7. Jak pogram kilka godzin tygodniowo to jest sukces. W dodatku jestem tu po 10 letniej przerwie od tej gry.

I może są j inne czary żeby zirytować woja. Jednak to jeden z nielicznych który zadziała przez pfm.

Co do łuku nie odzywałem się jednak dostrzegam że ma niesamowite HP co w połączeniu z dość dlugim stunem praktycznie zatrzymuje maga.

Jak powinno być nie wiem. Ale więcej kontrowersji wzbudza ingerencja w mima który działa tak jak zawsze (jest hit lub go nie ma) niż ingerencja w stun czy bow bo którego ustawienia można modyfikować i mają wpływ na mechanikę i balans gry.

pajac
Kontakt:

Post autor: pajac » poniedziałek 01 lip 2019, 21:45

Szkoda waszego czasu, przeciez serwer niestety upada.
Brak głów zero updates
helbreathportal.com :) 5/10/2019 19:00 UTC+

Thilidric

Post autor: Thilidric » środa 03 lip 2019, 06:21

Halo GMT?

Hellious

Post autor: Hellious » środa 03 lip 2019, 07:06

Szklana ... czy Ty miałeś nadzieję że ktoś się wypowie? :D

Shaeth

Post autor: Shaeth » środa 03 lip 2019, 09:09

Mi już się odechciało grać, nie te lata żeby grindowac od rana do wieczora :P
Shaeth

Awatar użytkownika
Cytryna84

Post autor: Cytryna84 » środa 03 lip 2019, 09:40

Shaeth pisze:
środa 03 lip 2019, 09:09
Mi już się odechciało grać, nie te lata żeby grindowac od rana do wieczora :P
Jesteś pewny że trzeba grindować od rana do wieczora?:)
Cytryna84! :)

ODPOWIEDZ