Upgrade Abaddona

Sugestie dotyczące serwera
kaien

Upgrade Abaddona

Post autor: kaien » niedziela 17 lut 2019, 02:54

Witam, kolejna nocka a więc kolejny pomysł :D
Dzisiaj przedstawię wam pomysł zaczerpnięty z HB Korea które już nie istnieje od roku lub dwóch.
Na tym serwerze przed upadkiem pojawił się abaddon w nowej postaci. Jako cielesny mob (nie duch - głowa).
Możecie go zobaczyć pod tym linkiem https://youtu.be/I5pJhbUL9xI (okolice 15-35 sek najlepiej widać).
Fajnie byłoby go dorzucić do grona naszych mobów,
może zmienić nawet jego formę rozwoju podczas apokalipsy, w pierwszej kolejności pojawiał by się w cielesnej formie a dopiero po zabiciu jego fizycznej formy przechodziłby w formę astralną jako głowa?
Ewentualnie zamiast przemiany mogły się pojawiać po zakończeniu apo w mieście które ostatnio przegrało helda/krucke/inny ewent który niedługo pisze?? jako zemsta złej siły aby terroryzowac miasto (drop z niego byłby mizerny, zaś dmg srogie), kręcił by się w okolicy portali i sam przenosił po nich co jakiś czas (auto tp). Druga opcja to jako nagroda dla miasta które go zabiło na apo.

Inna opcja jest, aby odpalić apo (tp do DC) trzeba najpierw go zabić - respown gdzieś w D4/tohu 2??

Jest tylko jeden mały problem, sam do tej pory nie zdobyłem plików z jego spritami. Może coś od simentechu da się wyrwać, w końcu to ich oficjalny serwer był ? :D

Co wy na to? :)

Awatar użytkownika
WhoLeeGun

Re: Upgrade Abaddona

Post autor: WhoLeeGun » niedziela 17 lut 2019, 08:57

Kolejny dobry pomysl :D
Ewidentnie sluza Ci te nocki ;) mimo tego ze ma byc to podroz w czasie i powrot do dawnej gry fajnie by bylo ja urozmaicic

Thilidric

Re: Upgrade Abaddona

Post autor: Thilidric » środa 27 lut 2019, 12:11

Ogólnie można by mu dodać rzucanie canca, dt, ampa na siebie, częstą zmianę targetów, przywoływanie jakiś mobków (np. 2 TW?).
Można by pójść dalej i ustalić stopnie czasowe, czyli np.:
- Bronze: 30 minut
- Silver: 20 minut
- Gold: 10 minut
Minuty to czas w jakim od przywołania Abbadona musimy go zabić, im wyższy stopień tym większy drop. Myślę, że nie są to trudne rzeczy do dodania, a podkreśliły by znaczenie tego boss moba, a nie, że jest on tylko celem dla spamu magów.

ODPOWIEDZ