Pomysły nie zaczerpnięte z innych serwerów

Sugestie dotyczące serwera
Stone

Pomysły nie zaczerpnięte z innych serwerów

Post autor: Stone » piątek 22 lut 2019, 09:19

Postanowiłem założyć nowy temat, ponieważ pojawia się sporo pomysłów zaczerpniętych z innych serwerów, zastanawiam się czym nasz stary dobry serwer mógłby się wyróżniać.

1. Wspólny magazyn dla konta - np dodatkowy npc w magazynie do którego będą miały dostęp wszystkie postacie z konta. Myślę, że jest to bardzo user friendly rozwiązanie.
2. Możliwość zmiany hotkeys - nie wiem czy to w ogóle możliwe, ale zawsze mnie wkurzało, że muszę się "podporządkować" pod jakieś klawisze, które są przypisane na sztywno a nie mogę sobie ustawić gry tak żeby mi grało się wygodnie.
3. uniemożliwienie drop założonych itemów w pvp (bind items to char/account albo coś w tym stylu) - to że możesz stracić item w pvp, który sobie wyfarmiłeś/wycraftowałeś/kupiłeś za wuchtę kasy było dla mnie zawsze dziwne w hb. Nie kojarzę innego tytuły, który ma podobnie (wow, guild wars, diablo, teso, PoE) Twój item to twój item dopóki go nie sprzedasz/oddasz cokolwiek. Można powiedzieć jest zem, ale to raczej "workaround" niż rozwiązanie problemu, który jest po prostu strasznie frustrujący. Szczególnie na serweze z low drop.
4. Jakiś system ogłoszeniowy ułatwiający handel lepszy niż spamowanie na głównym kupie xelime przez tydzień... Najlepiej byłby jakiś system aukcyjny, ale to pewnie w hb nie przejdzie jednak jakby można gdzieś dać ogłoszenie czego szukam, albo co chce sprzedać z nickiem i kiedy będę dostępny to by bardzo ułatwiło i polepszyło handel. czasami, można się z kimś minąć bo po prostu jest się na serwerze w innych godzinach.

Pozdrawiam

lexa

Re: Pomysły nie zaczerpnięte z innych serwerów

Post autor: lexa » sobota 23 lut 2019, 17:07

ad 4. Dobry pomysł zrobić jakiegoś npc u którego wystawia się przedmioty lub pod jakaś zakładką. Trade jest faktycznie uciążliwy i długotrwały czas który poświęcasz mógłbyś spożytkować na coś innego, przydałoby się jakieś rozwiązanie.

ODPOWIEDZ