Sugestie co do regulaminu

Sugestie dotyczące serwera
Shaeth

Sugestie co do regulaminu

Post autor: Shaeth » sobota 02 mar 2019, 21:25

Wszystko ok jak poczytałem, nie licząc literówek:-). Nie zgadzam się z jednym punktem:

tworzenie postaci w przeciwnym oraz własnym mieście (Elvine, Aresden, Traveler) w celu szpiegowania, kradzieży, przeszkadzania w normalnej rozgrywce, wyzywania i poniżania, jak również zaczepiania, szydzenia i prowokowania innych graczy, można otrzymać karę jak w paragrafie §6 regulaminu,

Tworzenie postaci w innym mieście, w celu szpiegowani od zawsze było normą i nie rozumiem zakazywania tego. Wielu graczy miało dwie dobre postacie w obydwu miastach i co teraz? Nie założę bo mogą mnie posadzić za szpiegowanie:-) ja rozumiem, w celu obrażania itd powinno być zakazane, no ale gra i szpiegowanie to element klimatu i folkloru:-)
Shaeth

kaien

Re: Sugestie co do regulaminu

Post autor: kaien » wtorek 05 mar 2019, 18:00

Sugeruję aby administracja informowała o wprowadzeniu / zmianie w regulaminie, że względu na wpis w nim o tym iż gracz ma go znać i wiedzieć o jego zmianach. Info o zmianie byłoby widoczne w opcji forum o zmianie jako nowy post. Ułatwiło by to życie

Adeek

Re: Sugestie co do regulaminu

Post autor: Adeek » niedziela 07 kwie 2019, 09:15

A ja bym dodał możliwość karania np.: za próby oszustwa, złe zachowanie np bluzgi itp karą ujemnego repa np rep -100

ODPOWIEDZ