Promo video

Awatar użytkownika
Administrator
Administrator

Promo video

Post autor: Administrator » poniedziałek 15 lip 2019, 08:42

Hello! We have a competition for you. It would be based on creating a video promoting our server. The 3 best films will be awarded. We do not have specific requirements for the film. You have until July 24! If you have questions, I invite you to our channel Discord to Admin. Good luck!

1st place- Dark Executor / BSW Manual / MS 30 Wand
2nd place- Necklace of Stone Golem / Resurrection Wand MS10 / Necklace of Goblin
3rd place- Necklace of Goblin / Ring of Grand Mage / Ring of Demon Power
Obrazek

hbghost

Re: Promo video

Post autor: hbghost » wtorek 16 lip 2019, 13:19

Moim zdaniem, nagrody za 1st place to jest jakiś żart...
Powinniście pomyśleć nad przedmiotem, który nie ingeruje w rozgrywkę np. cape z napisem "VIP" lub coś w tym stylu.

In my opinion 1st place reward is some kind of a joke...
You should think about an item that does not interfere in the game, eg a cape with an inscription "VIP" or something like that.

ZgadnijKto...:)

Post autor: ZgadnijKto...:) » piątek 19 lip 2019, 09:52

Wypowiem się z punktu widzenia osoby, która zmontowała taki film i wie z czym to się je... Zmontowanie takiego filmu zajmuje w zależności od wielu czynników (efektów, długości, rodzaju tego co montujesz etc) od kilku do kilkudziesięciu godzin. Mi sam montaż, ułożenie wszystkiego w całość oraz zgranie z muzyką zajęło średnio 20-30h... Dodam, że nigdy wcześniej nie montowałem (pewnie dlatego tak długo) i nauczyłem się tego na potrzebę prawdopodobnie jedynego filmu jaki w życiu zrobiłem XDDD (czasu poświęconego na naukę SV już nie będę tu wliczał)... Dodam też, że przejrzenie materiałów, które nagrałem i zanotowanie na 3 kartkach A4 obustronnie co gdzie jest (jakie akcje, ciekawe momenty itd.) zajęło mi przed samym montażem kolejne 6-8h. Do przejrzenia miałem prawie 100GB materiału (gdzie 1min filmiku zajmuje ok 100mb - matematykę zostawiam wam jeśli chcecie się dowiedzieć ile minut a raczej godzin materiału było do przejrzenia..). Jeżeli ktokolwiek myśli, że komukolwiek chciałoby się poświęcić tyle godzin życia, za napis VIP na cape, corrupted item, czy cokolwiek, to ma chyba nasrane zdrowo pod kopułą. Wg mnie nawet nagrody za 1wsze miejsce nie są warte czasu jaki poświęciłem na robienie tego filmu, ale nie mam zamiaru do nikogo się żalić, że nie dostałem więcej.. Trzeba być ostro pojebanym tak jak ja, żeby zmarnować ponad 30h swojego życia za piksele w grze, które i tak nic nie zmienią... ale powiedzcie mi jak trzeba być pojebanym żeby jako osoba 3cia mieć o to ból dupy jak niektórzy :?: :!:

kaien

Post autor: kaien » niedziela 21 lip 2019, 11:07

A ze tak spytam,
Wy chcecie przyciągnąć graczy filmikiem czy zaspamowac yt syfem?
Materiał do promo zbiera się miesiącami, nagrywając różne akcje. Biegając 2 dni, robiąc wszystko, wszędzie przez 24 h montuje się syf - _-.
Sam montaż, dopasowanie klatki do dźwięku, muzyki, napisu, efektu to drugie tyle. Ale wiadomo jakość < ilość haha.
Dlatego termin realizacji powinien być w okolicy nowego roku a nie 20 dni :D.

Jeżeli GM zależy ilość, powinien poprosić o nie montaż filmu, ale nagranie fajnej akcji i dziękuję. Sami dalej modyfikuje film (intro outro, muzyka + akcja gracza lub własny film z pozycji gm) i mamy spam na yt o polskim HB.

Ale co ja się będę wypowiadał ¬_<

ODPOWIEDZ